XUP535156.250000I megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Renesas Electronics Corporation
Raktáron: 0
Adatlap
SiTime
Raktáron: 0
Adatlap
SiTime
Suntsu Electronics, Inc.
Raktáron: 334
156.25 MHz XO (standard) LVPECL Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 6-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
XUP535156.250000I
DigiKey raktári szám
800-XUP535156.250000ITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
800-XUP535156.250000ICT-ND - Vágott szalag (CT)
800-XUP535156.250000IDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
XUP535156.250000I
Leírás
CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 2.54MM P
Gyártói standard átfutási idő
33 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Tápfeszültség
3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
115mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
6-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Méretek
0,197" H. x 0,126" Sz. (5,00mm x 3,20mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)