XUL515156.250000X
DigiKey raktári szám
800-XUL515156.250000XTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
800-XUL515156.250000XCT-ND - Vágott szalag (CT)
800-XUL515156.250000XDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
XUL515156.250000X
Leírás
CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 2.54MM P
Gyártói standard átfutási idő
33 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
156.25 MHz XO (standard) LVDS Oszcillátor 1,8V Engedélyezés/letiltás 6-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Tápfeszültség
1,8V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
65mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
6-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Méretek
0,197" H. x 0,126" Sz. (5,00mm x 3,20mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)