A(z) XPP726212.500000I kifutott termék, és már nem forgalmazzuk.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
SiTime
Raktáron: 0
Adatlap
SiTime
Raktáron: 0
Adatlap
212.5 MHz XO (standard) LVPECL Oszcillátor 2,5V Engedélyezés/letiltás 6-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
XPP726212.500000I
DigiKey raktári szám
800-XPP726212.500000ITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
800-XPP726212.500000ICT-ND - Vágott szalag (CT)
800-XPP726212.500000IDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
XPP726212.500000I
Leírás
CLCC 7.00X5.00X1.70 MM, 2.54MM P
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Tápfeszültség
2,5V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±25ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
110mA
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
6-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Méretek
0,276" H. x 0,197" Sz. (7,00mm x 5,00mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,057" (1,45mm)