TP65H300G4LSG-TR nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
Renesas Electronics Corporation
Raktáron: 2 495
Adatlap
N csatornás 650 V 6,5A (Tc) 21W (Ta) Felületszerelt 3-PQFN (8x8)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TP65H300G4LSG-TR
DigiKey raktári szám
1707-TP65H300G4LSG-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1707-TP65H300G4LSG-TRCT-ND - Vágott szalag (CT)
1707-TP65H300G4LSG-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TP65H300G4LSG-TR
Leírás
GANFET N-CH 650V 6.5A 3PQFN
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
TP65H300G4LSG-TR modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
2,6V / 500µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
9.6 nC @ 8 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ugs (Max)
±18V
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
760 pF @ 400 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
21W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
650 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
3-PQFN (8x8)
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
8V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
312mohm / 5A, 8V