RBA50N04DANS-4UA06#HB0
DigiKey raktári szám
559-RBA50N04DANS-4UA06#HB0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RBA50N04DANS-4UA06#HB0
Leírás
RBA50N04DANS-4UA06#HB0
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 40 V 50A (Tc) 47W (Ta) Felületszerelt 8-DFN (4,9x5,75)
Kategória
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
24 nC @ 10 V
Gyrt.
Ugs (Max)
±20V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1200 pF @ 25 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
47W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
175°C (TJ)
Technológia
Típusjelölés
autóipar
Drain-source feszültség (Udss)
40 V
Minősítés
AEC-Q101
Drain áram (Id) 25°C-on
Rögzítés módja
Felületszerelt
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Gyártói tokozás
8-DFN (4,9x5,75)
Rds On (max.) / Id, Ugs
5,8mohm / 25A, 10V
Tokozás
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 250µA