R7FS7G27H3A01CFB#AA0 | |
|---|---|
DigiKey raktári szám | R7FS7G27H3A01CFB#AA0-ND |
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | R7FS7G27H3A01CFB#AA0 |
Leírás | IC MCU 32BIT 4MB FLASH 144LQFP |
Gyártói standard átfutási idő | 18 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | ARM® Cortex®-M4 Renesas Synergy™ S7 Mikrovezérlő IC 32 bites 240MHz 4MB (4M x 8) FLASH 144-LFQFP (20x20) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | R7FS7G27H3A01CFB#AA0 modellek |
Sorozat | EEPROM mérete 64K x 8 |
Csomagolás Tálca | RAM mérete 640K x 8 |
Alkatrész státusza Aktív | Tápfeszültség (Ucc/Udd) 2,7V ~ 3,6V |
DigiKey által programozható Nem ellenőrizve | Adatátalakítók A/D 19x12b; D/A 2x12b |
Főprocesszor ARM® Cortex®-M4 | Oszcillátor típusa belső |
Mag mérete 32 bites | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 105°C (TA) |
Sebesség 240MHz | Rögzítés módja Felületszerelt |