R7FS7G27H2A01CLK#AC0
DigiKey raktári szám
R7FS7G27H2A01CLK#AC0-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
R7FS7G27H2A01CLK#AC0
Leírás
IC MCU 32BIT 4MB FLASH 145TFLGA
Részletes leírás
ARM® Cortex®-M4 Renesas Synergy™ S7 Mikrovezérlő IC 32 bites 240MHz 4MB (4M x 8) FLASH 145-TFLGA (7x7)
EDA / CAD modellek
R7FS7G27H2A01CLK#AC0 modellek
Csomagolás
Ömlesztve
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,7V ~ 3,6V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
240MHz