R7FS7G27G3A01CFB#AA0
DigiKey raktári szám
R7FS7G27G3A01CFB#AA0-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
R7FS7G27G3A01CFB#AA0
Leírás
IC MCU 32BIT 3MB FLASH 144LQFP
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
ARM® Cortex®-M4 Renesas Synergy™ S7 Mikrovezérlő IC 32 bites 240MHz 3MB (3M x 8) FLASH 144-LFQFP (20x20)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
R7FS7G27G3A01CFB#AA0 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Programmemória mérete
Gyrt.
Programmemória típusa
FLASH
Sorozat
EEPROM mérete
64K x 8
Csomagolás
Tálca
RAM mérete
640K x 8
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,7V ~ 3,6V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 19x12b; D/A 2x12b
Főprocesszor
ARM® Cortex®-M4
Oszcillátor típusa
belső
Mag mérete
32 bites
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (TA)
Sebesség
240MHz