NP90N03VHG-E1-AY megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
Raktáron: 0
Similar
Infineon Technologies
Raktáron: 4 196
Adatlap
Infineon Technologies
Adatlap
STMicroelectronics
STMicroelectronics
N csatornás 30 V 90A (Tc) 1,2W (Ta), 105W (Ta) Felületszerelt TO-252
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
NP90N03VHG-E1-AY
DigiKey raktári szám
NP90N03VHG-E1-AY-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
NP90N03VHG-E1-AY
Leírás
MOSFET N-CH 30V 90A TO252
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
NP90N03VHG-E1-AY modellek
Kategória
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
135 nC @ 10 V
Gyrt.
Ugs (Max)
±20V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
7500 pF @ 25 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
1,2W (Ta), 105W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
175°C (TJ)
Technológia
Típusjelölés
autóipar
Drain-source feszültség (Udss)
30 V
Minősítés
AEC-Q101
Drain áram (Id) 25°C-on
Rögzítés módja
Felületszerelt
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Gyártói tokozás
TO-252
Rds On (max.) / Id, Ugs
3,2mohm / 45A, 10V
Tokozás
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 250µA