NP20P04SLG-E1-AY | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | NP20P04SLG-E1-AY |
Leírás | MOSFET P-CH 40V 20A TO252 |
Gyártói standard átfutási idő | 12 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | P-csatornás 40 V 20A (Tc) 1,2W (Ta), 38W (Ta) Felületszerelt TO-252 (MP-3ZK) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | NP20P04SLG-E1-AY modellek |
Kategória | Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs 34 nC @ 10 V |
Gyrt. | Ugs (Max) ±20V |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds 1650 pF @ 10 V |
Alkatrész státusza Aktív | Teljesítményveszteség (max.) 1,2W (Ta), 38W (Ta) |
FET típusa | Üzemi hőmérséklet 175°C (TJ) |
Technológia | Típusjelölés autóipar |
Drain-source feszültség (Udss) 40 V | Minősítés AEC-Q101 |
Drain áram (Id) 25°C-on | Rögzítés módja Felületszerelt |
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On) 4,5V, 10V | Gyártói tokozás TO-252 (MP-3ZK) |
Rds On (max.) / Id, Ugs 25mohm / 10A, 10V | Tokozás |
Ugs(th) (Max) / Id 2,5V / 250µA | Alap típusszám |