NP20P04SLG-E1-AY
DigiKey raktári szám
559-NP20P04SLG-E1-AYTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
559-NP20P04SLG-E1-AYCT-ND - Vágott szalag (CT)
559-NP20P04SLG-E1-AYDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NP20P04SLG-E1-AY
Leírás
MOSFET P-CH 40V 20A TO252
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
P-csatornás 40 V 20A (Tc) 1,2W (Ta), 38W (Ta) Felületszerelt TO-252 (MP-3ZK)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NP20P04SLG-E1-AY modellek
Kategória
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
34 nC @ 10 V
Gyrt.
Ugs (Max)
±20V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1650 pF @ 10 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
1,2W (Ta), 38W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
175°C (TJ)
Technológia
Típusjelölés
autóipar
Drain-source feszültség (Udss)
40 V
Minősítés
AEC-Q101
Drain áram (Id) 25°C-on
Rögzítés módja
Felületszerelt
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Gyártói tokozás
TO-252 (MP-3ZK)
Rds On (max.) / Id, Ugs
25mohm / 10A, 10V
Tokozás
Ugs(th) (Max) / Id
2,5V / 250µA