N0400P-ZK-E1-AY
DigiKey raktári szám
559-N0400P-ZK-E1-AYTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
559-N0400P-ZK-E1-AYCT-ND - Vágott szalag (CT)
559-N0400P-ZK-E1-AYDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
N0400P-ZK-E1-AY
Leírás
ABU / MOSFET
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
P-csatornás 40 V 15A (Tc) 1W (Ta), 25W (Ta) Felületszerelt TO-252
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
N0400P-ZK-E1-AY modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
1,5V / 1mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
16 nC @ 4.5 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ugs (Max)
±12V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1400 pF @ 10 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
1W (Ta), 25W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
150°C
Drain-source feszültség (Udss)
40 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
TO-252
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
2,5V, 4,5V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
40mohm / 7,5A, 4,5V