ISL33002IUZ
DigiKey raktári szám
ISL33002IUZ-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ISL33002IUZ
Leírás
IC ACCELERATOR I2C HOTSWAP 8MSOP
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Puffer, Gyorsító 2 Csatorna 8-MSOP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ISL33002IUZ modellek
Kategória
Bemeneti kapacitás
10 pF
Gyártó
Renesas Electronics Corporation
Tápfeszültség
2,3V ~ 5,5V
Csomagolás
Csőtár
Üzemi áram
3mA
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Típus
Puffer, Gyorsító
Rögzítés módja
Felületszerelt
Felhasználás
I2C - működés közben cserélhető
Tokozás
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm széles)