ISL28005FH20Z-T7A
DigiKey raktári szám
ISL28005FH20Z-T7ATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
ISL28005FH20Z-T7ACT-ND - Vágott szalag (CT)
ISL28005FH20Z-T7ADKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ISL28005FH20Z-T7A
Leírás
IC CURR SENSE 1 CIRCUIT SOT23-5
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramérzékelés erősítő 1 Áramkör SOT-23-5
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ISL28005FH20Z-T7A modellek
Kategória
Üzemi áram
50µA
Gyrt.
Kimeneti áram / csatorna
8.7 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Min. tápfeszültség
2.7 V
Alkatrész státusza
Aktív
Max. tápfeszültség
28 V
Erősítő típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Áramkörök száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Jelváltozási sebesség
0,67V/µs
Tokozás
SC-74A, SOT-753
-3dB sávszélesség
180 kHz
Gyártói tokozás
SOT-23-5
Bemeneti nyugalmi áram
4.7 µA
Alap típusszám
Bemeneti offset feszültség
1.2 mV