DF3069RX25WV
DigiKey raktári szám
DF3069RX25WV-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DF3069RX25WV
Leírás
IC MCU 16BIT 512KB FLASH 100TQFP
Vevői azonosító
Részletes leírás
H8/300H H8® H8/300H Mikrovezérlő IC 16bit 25MHz 512KB (512K x 8) FLASH
Kategória
Bemenetek/kimenetek száma
70
Gyrt.
Programmemória mérete
Sorozat
Programmemória típusa
FLASH
Csomagolás
Tálca
RAM mérete
16K x 8
Alkatrész státusza
Elavult
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
4,5V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 8x10b; D/A 2x8b
Főprocesszor
H8/300H
Oszcillátor típusa
belső
Mag mérete
16bit
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
25MHz