AT25SF041B-SSHB-B
DigiKey raktári szám
1265-AT25SF041B-SSHB-B-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AT25SF041B-SSHB-B
Leírás
IC FLASH 4MBIT SPI/QUAD 8SOIC
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
FLASH - NOR Memória IC 4Mbit SPI - Quad I/O 108 MHz 8-SOIC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
AT25SF041B-SSHB-B modellek
Kategória
Memória interfész
SPI - Quad I/O
Gyrt.
Órajelfrekvencia
108 MHz
Csomagolás
Csőtár
Írási ciklusidő (szó, lap)
5µs, 2,5ms
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség
2,5V ~ 3,6V
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TC)