R7FS7G27H3A01CFB#AA0
DigiKey raktári szám
R7FS7G27H3A01CFB#AA0-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
R7FS7G27H3A01CFB#AA0
Leírás
IC MCU 32BIT 4MB FLASH 144LQFP
Részletes leírás
ARM® Cortex®-M4 Renesas Synergy™ S7 Mikrovezérlő IC 32 bites 240MHz 4MB (4M x 8) FLASH 144-LFQFP (20x20)
EDA / CAD modellek
R7FS7G27H3A01CFB#AA0 modellek
Csomagolás
Tálca
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,7V ~ 3,6V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (TA)
Sebesség
240MHz