RPM3.3-3.0-EVM-1
DigiKey raktári szám
945-3227-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RPM3.3-3.0-EVM-1
Leírás
EVAL BOARD FOR RPM3.33.0
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
RPM3.3-3.0 - DC/DC, Step-down 1 nem leválasztott kimenet Kimenetek fejlesztőlaphoz
Kategória
Kimeneti áram
3A
Gyártó
Recom Power
Bemeneti feszültség
3V ~ 17V
Csomagolás
Doboz
Topológia
Buck
Alkatrész státusza
Aktív
Tartalom
áramköri lap(ok)
Rendeltetés
DC/DC, Step-down
Felhasznált IC vagy alkatrész
RPM3.3-3.0
Kimenetek és azok típusa
1 nem leválasztott kimenet
Alap típusszám
Kimeneti feszültség
3,3V