RPA60-2412SFW/P
DigiKey raktári szám
945-2958-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RPA60-2412SFW/P
Leírás
DC DC CONVERTER 12V 60W
Gyártói standard átfutási idő
45 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 12V 5A 9V - 36V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RPA60-2412SFW/P modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
60 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
1.5 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), vasúti
Csomagolás
Csőtár
Tulajdonságok
távoli BE/KI, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
leválasztott modul
Hatásfok
92,8%
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Tokozás
6-DIP modul
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Méretek
2,00" H. x 1,00" Sz. x 0,40" M. (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Feszültség - 1. kimenet
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Aktív magas
Max. kimeneti áram
5A