RP30-2415SEW
DigiKey raktári szám
945-2394-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RP30-2415SEW
Leírás
DC DC CONVERTER 15V 30W
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 15V 2A 10V - 40V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RP30-2415SEW modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
30 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
1.6 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Csőtár
Tulajdonságok
távoli BE/KI, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Típus
leválasztott modul
Hatásfok
88%
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
10V
Tokozás
8-DIP modul, 7 kivezetés
Bemeneti feszültség (max.)
40V
Méretek
2,00" H. x 1,60" Sz. x 0,40" M. (50,8mm x 40,6mm x 10,2mm)
Feszültség - 1. kimenet
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Aktív magas
Max. kimeneti áram
2A