RP20-4805SFW
DigiKey raktári szám
945-2533-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RP20-4805SFW
Leírás
DC DC CONVERTER 5V 20W
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 5V 4A 18V - 75V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RP20-4805SFW modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
20 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
1.6 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Csőtár
Tulajdonságok
OCP, OVP, SCP, UVLO
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 63°C
Típus
leválasztott modul
Hatásfok
86%
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
18V
Tokozás
6-DIP modul
Bemeneti feszültség (max.)
75V
Méretek
2,00" H. x 1,00" Sz. x 0,40" M. (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Feszültség - 1. kimenet
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Aktív magas
Max. kimeneti áram
4A