REM30-2405SW
DigiKey raktári szám
945-3203-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
REM30-2405SW
Leírás
DC DC CONVERTER 5V 30W
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 5V 6A 9V - 36V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
REM30-2405SW modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
30 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
5 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Csomagolás
Csőtár
Tulajdonságok
OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
leválasztott modul
Hatásfok
88%
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Tokozás
6-DIP modul, 5 kivezetés
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Méretek
2,00" H. x 1,00" Sz. x 0,40" M. (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Feszültség - 1. kimenet
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
6A