REC20K-2415DZ
DigiKey raktári szám
945-REC20K-2415DZ-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
REC20K-2415DZ
Leírás
20W DC/DC-CONVERTER 'ECONOLINE'
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 2 Kimenet 15V -15V 3A, 3A 9V - 36V Bemenet
EDA / CAD modellek
REC20K-2415DZ modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
3A, 3A
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
20 W
Sorozat
Szigetelési feszültség
2 kV
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Tulajdonságok
állítható kimenet
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (teljesítménycsökkenéssel)
Kimenetek száma
2
Hatásfok
88%
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Méretek
1,00" H. x 1,00" Sz. x 0,40" M. (25,4mm x 25,4mm x 10,2mm)