REC15-2415SZ/H3/M
DigiKey raktári szám
945-2083-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
REC15-2415SZ/H3/M
Leírás
DC DC CONVERTER 15V 15W
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 15V 1A 9V - 36V Bemenet
EDA / CAD modellek
REC15-2415SZ/H3/M modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
15 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Tulajdonságok
távoli BE/KI, OCP, SCP, UVLO
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 65°C
Hatásfok
86%
Kimenetek száma
1
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Méretek
2,00" H. x 1,00" Sz. x 0,40" M. (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Feszültség - 1. kimenet
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Aktív magas
Max. kimeneti áram
1A