RCD-24-0.35/W/X2
DigiKey raktári szám
945-1615-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RCD-24-0.35/W/X2
Leírás
LED DRIVER CC BUCK 2-35V 350MA
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
350mA 2 ~ 35V Állandó áram LED-meghajtó Buck Topológia 1 Kimenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RCD-24-0.35/W/X2 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Teljesítmény (Watt)
12 W
Gyártó
Recom Power
Sötétítés
PWM
Sorozat
Tulajdonságok
távoli BE/KI, SCP
Csomagolás
Tasak
Minősítések
IP67
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Hatásfok
96%
Típus
Állandó áram
Végződtetés módja
vezetékek
Topológia
Buck
Méretek
0,87" H. x 0,49" Sz. x 0,33" M. (22,1mm x 12,6mm x 8,5mm)
Kimenetek száma
1
Tanúsítvány
cULus
Bemeneti feszültség (min.)
4,5V
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Tömeg
0,015font (6,8g)
Kimeneti feszültség
2 ~ 35V
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
350mA