RACV04-24
DigiKey raktári szám
945-2946-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RACV04-24
Leírás
LED DRIVER CV AC/DC 24V 170MA
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
170mA 24V Állandó feszültség LED-meghajtó AC/DC-átalakító Topológia 1 Kimenet
Kategória
Max. kimeneti áram
170mA
Gyártó
Recom Power
Teljesítmény (Watt)
4 W
Sorozat
Szigetelési feszültség
3.75 kV
Csomagolás
Doboz
Tulajdonságok
OTP, OVP, SCP
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítések
IP65
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 50°C
Típus
Állandó feszültség
Hatásfok
75%
Topológia
AC/DC-átalakító
Végződtetés módja
vezetékek
Méretek
1,50" H. x 1,06" Sz. x 0,83" M. (38,0mm x 27,0mm x 21,0mm)
Bemeneti feszültség (min.)
90VAC
Tanúsítvány
CB, CE, cETLus, ENEC
Bemeneti feszültség (max.)
264VAC
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimeneti feszültség
24V