RACT25-700
DigiKey raktári szám
945-3068-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RACT25-700
Leírás
LED SUPPLY CC AC/DC 25W 18-36V
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
700mA 18 ~ 36V Állandó áram LED-meghajtó AC/DC-átalakító Topológia 1 Kimenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RACT25-700 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Teljesítmény (Watt)
25 W
Gyártó
Recom Power
Szigetelési feszültség
3.75 kV
Sorozat
Sötétítés
Triak
Csomagolás
Doboz
Tulajdonságok
OCP, OTP, OVP, SCP
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítések
IP20
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 50°C
Típus
Állandó áram
Hatásfok
85%
Topológia
AC/DC-átalakító
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Méretek
4,72" H. x 1,77" Sz. x 1,10" M. (120,0mm x 45,0mm x 28,0mm)
Bemeneti feszültség (min.)
198VAC
Tanúsítvány
CE
Bemeneti feszültség (max.)
264VAC
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimeneti feszültség
18 ~ 36V
Tömeg
0,221font (100,24g)
Max. kimeneti áram
700mA