RACPRO1-S240E/48
DigiKey raktári szám
945-RACPRO1-S240E/48-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RACPRO1-S240E/48
Leírás
240W AC/DC-CONVERTER / DIN-RAIL
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 48V 5A
Kategória
Teljesítmény (Watt)
240W
Gyártó
Recom Power
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Felhasználás
laboratórium
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
94%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemenet típusa
AC
Tulajdonságok
állítható kimenet, IP20, univerzális bemenet
Kimenetek száma
1
Méretek
5,47" H. x 1,54" Sz. x 4,92" M. (139,0mm x 39,0mm x 125,0mm)
Bemeneti AC feszültség
85–132VAC, 170–277VAC
Tanúsítvány
CE, cULus, IECEE CB Scheme
Feszültség - 1. kimenet
48V
Szabvány azonosító
Max. kimeneti áram
5A