RACM90-12SK/ENC
DigiKey raktári szám
945-RACM90-12SK/ENC-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RACM90-12SK/ENC
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 90W
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Szigetelési feszültség
4 kV
Csomagolás
Tálca
Hatásfok
87%
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 90°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
zárt
Tulajdonságok
Alaplemez, egyenáramú bemenet engedélyezett, PFC, univerzális bemenet
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC
Méretek
4,66" H. x 2,47" Sz. x 1,52" M. (118,3mm x 62,7mm x 38,7mm)
Feszültség - 1. kimenet
12V
Tanúsítvány
CE, EAC
Áram - 1. kimenet
7.5 A