RACM65-48S nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
Raktáron: 41
Adatlap
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 48V 85 ~ 264VAC Bemenet
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Navigating the Complexities of AC/DC Designs and Specifications
Medical-grade DC/DC & AC/DC Converters
RACM65-48S
DigiKey raktári szám
RACM65-48S-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RACM65-48S
Leírás
AC/DC CONVERTER 48V 65W
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
RACM65-48S modellek
Kategória
Felhasználás
orvosi
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
93%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
állítható kimenet, egyenáramú bemenet engedélyezett, univerzális bemenet
Típus
zárt
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Méretek
3,60" H. x 2,38" Sz. x 1,31" M. (91,4mm x 60,5mm x 33,3mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CE, cURus
Feszültség - 1. kimenet
48V
Min. terhelés szükséges
No
Áram - 1. kimenet
1.36 A