RACM65-48S/OF megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
Raktáron: 3
Adatlap
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 48V 85 ~ 264VAC Bemenet
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Navigating the Complexities of AC/DC Designs and Specifications
Medical-grade DC/DC & AC/DC Converters
RACM65-48S/OF
DigiKey raktári szám
RACM65-48S/OF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RACM65-48S/OF
Leírás
AC/DC CONVERTER 48V 65W
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
RACM65-48S/OF modellek
Kategória
Felhasználás
orvosi
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
93%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
állítható kimenet, egyenáramú bemenet engedélyezett, univerzális bemenet
Típus
nyitott
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
3,00" H. x 2,00" Sz. x 1,04" M. (76,2mm x 50,8mm x 26,5mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CE, cURus
Feszültség - 1. kimenet
48V
Min. terhelés szükséges
No
Áram - 1. kimenet
1.36 A