RACM550-56SG/OF
DigiKey raktári szám
945-RACM550-56SG/OF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RACM550-56SG/OF
Leírás
AC/DC CONVERTER 56V 550W
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 56V 80 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Felhasználás
Háztartási berendezések, ITE (kereskedelmi), orvosi
Sorozat
Szigetelési feszültség
4 kV
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
94%
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
nyitott
Tulajdonságok
állítható kimenet, alaplemez, távoli BE/KI, távoli érzékelés, univerzális bemenet
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség
80 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC
Méretek
5,00" H. x 2,99" Sz. x 1,50" M. (127,0mm x 76,0mm x 38,0mm)
Feszültség - 1. kimenet
56V
Tanúsítvány
CE, cURus
Áram - 1. kimenet
9.82 A