RACM40-48SK-T
DigiKey raktári szám
945-RACM40-48SK-T-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RACM40-48SK-T
Leírás
AC/DC CONVERTER 48V 40W
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 48V 833mA 80 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RACM40-48SK-T modellek
Gyártó
Recom Power
Tulajdonságok
alaplemez, készenléti kimenet, univerzális bemenet
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (teljesítménycsökkenéssel)
Csomagolás
Tálca
Hatásfok
90%
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Típus
zárt
Tokozás
6-DIP modul
Méretek
3,28" H. x 1,83" Sz. x 1,20" M. (83,2mm x 46,4mm x 30,4mm)
Bemeneti feszültség
80 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC
Tanúsítvány
CE, CSA, cURus, EAC
Feszültség - 1. kimenet
48V
Hálózat oldali szabályozás
±0,05%
Max. kimeneti áram
833mA
Terhelés oldali szabályozás
0,5%
Teljesítmény (Watt)
40 W