RACM40-24S/OF
DigiKey raktári szám
RACM40-24S/OF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RACM40-24S/OF
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 40W
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 85 ~ 264VAC Bemenet
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
92%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Tulajdonságok
állítható kimenet, egyenáramú bemenet engedélyezett, univerzális bemenet
Típus
nyitott
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Méretek
3,00" H. x 2,00" Sz. x 1,04" M. (76,2mm x 50,8mm x 26,5mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CE, cURus
Feszültség - 1. kimenet
24V
Min. terhelés szükséges
No
Áram - 1. kimenet
1.67 A