RACM40-05S
DigiKey raktári szám
RACM40-05S-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RACM40-05S
Leírás
AC/DC CONVERTER 5V 40W
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 5V 85 ~ 264VAC Bemenet
Kategória
Felhasználás
orvosi
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
90%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Tulajdonságok
állítható kimenet, egyenáramú bemenet engedélyezett, univerzális bemenet
Típus
zárt
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
3,60" H. x 2,38" Sz. x 1,31" M. (91,4mm x 60,5mm x 33,3mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CE, cURus
Feszültség - 1. kimenet
5V
Min. terhelés szükséges
No
Áram - 1. kimenet
8 A