RACM230-48SG
DigiKey raktári szám
945-RACM230-48SG-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RACM230-48SG
Leírás
AC/DC CONVERTER 48V 230W
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 48V 80 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC Bemenet
Kategória
Felhasználás
Háztartási berendezések, ITE (kereskedelmi), orvosi
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
92%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 80°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
állítható kimenet
Típus
nyitott
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Méretek
4,00" H. x 2,00" Sz. x 1,26" M. (101,6mm x 50,8mm x 32,0mm)
Bemeneti feszültség
80 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC
Tanúsítvány
CB, CE, cURus
Feszültség - 1. kimenet
48V
Szabvány azonosító
60335-1; 60601-1; 60950-1; 62368-1
Áram - 1. kimenet
4.8 A