RACM15E-15SK/OF
DigiKey raktári szám
945-RACM15E-15SK/OF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RACM15E-15SK/OF
Leírás
AC/DC CONVERTER 15V 15W
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 15V 80 ~ 275VAC, 120 ~ 370VDC Bemenet
Kategória
Felhasználás
Háztartási berendezések, ITE (kereskedelmi), orvosi
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4.2 kV
Sorozat
Hatásfok
85%
Csomagolás
Tálca
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Alaplemez, egyenáramú bemenet engedélyezett, PFC, univerzális bemenet
Típus
nyitott
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Méretek
3,10" H. x 0,90" Sz. x 0,80" M. (78,7mm x 22,9mm x 20,3mm)
Bemeneti feszültség
80 ~ 275VAC, 120 ~ 370VDC
Tanúsítvány
CB Scheme, CE, cURus, FCC, UKCA
Feszültség - 1. kimenet
15V
Szabvány azonosító
60335-1; 60601-1; 62368-1
Áram - 1. kimenet
1 A