RAC20-15SK/277
DigiKey raktári szám
945-RAC20-15SK/277-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RAC20-15SK/277
Leírás
AC/DC CONVERTER 15V 20W
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 15V 1,33A 85 ~ 305VAC, 120 ~ 430VDC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RAC20-15SK/277 modellek
Kategória
Felhasználás
Háztartási berendezések, ITE (kereskedelmi)
Gyártó
Recom Power
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (teljesítménycsökkenéssel)
Sorozat
Hatásfok
86%
Csomagolás
Csőtár
Rögzítés módja
Furatszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
5-DIP modul, 4 kivezetés
Típus
zárt
Méretek
2,07" H. x 1,08" Sz. x 0,91" M. (52,5mm x 27,4mm x 23,0mm)
Tanúsítvány
CE, cURus
Bemeneti feszültség
85 ~ 305VAC, 120 ~ 430VDC
Szabvány azonosító
60335-1; 62368-1
Feszültség - 1. kimenet
15V
Hálózat oldali szabályozás
±0,5%
Max. kimeneti áram
1,33A
Terhelés oldali szabályozás
±2%
Teljesítmény (Watt)
20 W