RAC20-05SK
DigiKey raktári szám
945-3190-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RAC20-05SK
Leírás
AC/DC CONVERTER 5V 20W
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 5V 4A 85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RAC20-05SK modellek
Kategória
Tulajdonságok
IP20, univerzális bemenet
Gyártó
Recom Power
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (teljesítménycsökkenéssel)
Sorozat
Hatásfok
84%
Csomagolás
Csőtár
Rögzítés módja
Furatszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
5-DIP modul, 4 kivezetés
Típus
zárt
Méretek
2,07" H. x 1,08" Sz. x 0,91" M. (52,5mm x 27,4mm x 23,0mm)
Tanúsítvány
CB, CE, cURus
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC
Hálózat oldali szabályozás
±0,5%
Feszültség - 1. kimenet
5V
Terhelés oldali szabályozás
±2%
Max. kimeneti áram
4A
Tömeg
0,132font (59,87g)
Teljesítmény (Watt)
20 W