RAC15-12SK
DigiKey raktári szám
945-3243-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RAC15-12SK
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 15W
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 1,67A 85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RAC15-12SK modellek
Kategória
Felhasználás
Háztartási berendezések, ITE (kereskedelmi)
Gyártó
Recom Power
Tulajdonságok
IP20, univerzális bemenet
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (teljesítménycsökkenéssel)
Csomagolás
Csőtár
Hatásfok
86%
Rögzítés módja
Furatszerelt
Típus
zárt
Tokozás
5-DIP modul, 4 kivezetés
Méretek
2,07" H. x 1,08" Sz. x 0,91" M. (52,5mm x 27,4mm x 23,0mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC
Tanúsítvány
CE, cURus
Feszültség - 1. kimenet
12V
Hálózat oldali szabályozás
±1%
Max. kimeneti áram
1,67A
Terhelés oldali szabályozás
1%
Teljesítmény (Watt)
15 W