RAC05E-12SKT
DigiKey raktári szám
945-RAC05E-12SKT-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RAC05E-12SKT
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 5W
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 417mA 90 ~ 264 VAC, 130 ~ 370VDC Bemenet
EDA / CAD modellek
RAC05E-12SKT modellek
Kategória
Felhasználás
Háztartási berendezések, ITE (kereskedelmi)
Tulajdonságok
állítható kimenet, univerzális bemenet
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 75°C (teljesítménycsökkenéssel)
Hatásfok
78%
Tokozás
9-DIP modul, 4 kivezetés
Méretek
1,26" H. x 1,07" Sz. x 0,86" M. (32,1mm x 27,1mm x 21,8mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264 VAC, 130 ~ 370VDC
Tanúsítvány
CB, CE, cURus, EAC, UL
Feszültség - 1. kimenet
12V
Szabvány azonosító
60335-1; 62368-1
Max. kimeneti áram
417mA
Hálózat oldali szabályozás
±2%
Teljesítmény (Watt)
5 W
Terhelés oldali szabályozás
0,02%