RAC05-24SK
DigiKey raktári szám
945-3118-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RAC05-24SK
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 5W
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 210mA 85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC Bemenet
EDA / CAD modellek
RAC05-24SK modellek
Kategória
Tulajdonságok
univerzális bemenet
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Sorozat
Hatásfok
84%
Tokozás
5-DIP modul
Méretek
1,00" H. x 1,00" Sz. x 0,65" M. (25,4mm x 25,4mm x 16,5mm)
Tanúsítvány
CE, cURus
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC
Hálózat oldali szabályozás
±0,5%
Feszültség - 1. kimenet
24V
Terhelés oldali szabályozás
±1%
Max. kimeneti áram
210mA
Tömeg
0,044font (19,96g)
Teljesítmény (Watt)
5 W