RAC05-12SK
DigiKey raktári szám
945-3117-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RAC05-12SK
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 5W
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 416mA 85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RAC05-12SK modellek
Kategória
Tulajdonságok
univerzális bemenet
Gyártó
Recom Power
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Sorozat
Hatásfok
81%
Csomagolás
Csőtár
Rögzítés módja
Furatszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
5-DIP modul
Típus
zárt
Méretek
1,00" H. x 1,00" Sz. x 0,65" M. (25,4mm x 25,4mm x 16,5mm)
Kimenetek száma
1
Tanúsítvány
CE, cURus
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC
Hálózat oldali szabályozás
±0,5%
Feszültség - 1. kimenet
12V
Terhelés oldali szabályozás
±1%
Max. kimeneti áram
416mA
Tömeg
0,044font (19,96g)
Teljesítmény (Watt)
5 W