RAC05-12SK/PD3/H
DigiKey raktári szám
945-RAC05-12SK/PD3/H-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RAC05-12SK/PD3/H
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 5W
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 420mA 90 ~ 318VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
RAC05-12SK/PD3/H modellek
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), laboratórium
Tulajdonságok
alaplemez
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (teljesítménycsökkenéssel)
Hatásfok
74%
Tokozás
4-DIP modul
Méretek
2,07" H. x 1,08" Sz. x 0,91" M. (52,5mm x 27,4mm x 23,0mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 318VAC
Tanúsítvány
CE, cURus, EAC, IECEE
Feszültség - 1. kimenet
12V
Szabvány azonosító
61010-1; 62368-1
Max. kimeneti áram
420mA
Hálózat oldali szabályozás
±0,5%
Teljesítmény (Watt)
5 W
Terhelés oldali szabályozás
±1%