RAC04-24SGB
DigiKey raktári szám
945-3098-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RAC04-24SGB
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 4W
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 170mA 85 ~ 305VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
RAC04-24SGB modellek
Kategória
Felhasználás
Háztartási berendezések, ITE (kereskedelmi)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (teljesítménycsökkenéssel)
Sorozat
Hatásfok
80%
Csomagolás
Csőtár
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
16-DIP modul, 5 kivezetés
Méretek
1,46" H. x 0,94" Sz. x 0,59" M. (37,0mm x 24,0mm x 15,0mm)
Tanúsítvány
CE, cURus
Bemeneti feszültség
85 ~ 305VAC
Hálózat oldali szabályozás
±0,5%
Feszültség - 1. kimenet
24V
Terhelés oldali szabályozás
±0,5%
Max. kimeneti áram
170mA
Tömeg
0,044font (19,96g)
Teljesítmény (Watt)
4 W