RAC04-24SA/277 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 167mA 90 ~ 305VAC Bemenet
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RAC04-24SA/277
DigiKey raktári szám
945-1070-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RAC04-24SA/277
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 4W
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
RAC04-24SA/277 modellek
Kategória
Tulajdonságok
univerzális bemenet
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Sorozat
Hatásfok
77%
Csomagolás
Doboz
Alkatrész státusza
Elavult
Tokozás
7-DIP modul, 6 kivezetés
Méretek
1,44" H. x 1,07" Sz. x 0,69" M. (36,7mm x 27,0mm x 17,6mm)
Tanúsítvány
CE, cULus, EN
Bemeneti feszültség
90 ~ 305VAC
Szabvány azonosító
Feszültség - 1. kimenet
24V
Hálózat oldali szabályozás
±0,2%
Max. kimeneti áram
167mA
Terhelés oldali szabályozás
±0,5%
Teljesítmény (Watt)
4 W