RAC04-15SA
DigiKey raktári szám
945-1068-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RAC04-15SA
Leírás
AC/DC CONVERTER 15V 4W
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 15V 267mA 90 ~ 264VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RAC04-15SA modellek
Kategória
Tulajdonságok
univerzális bemenet
Gyártó
Recom Power
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Sorozat
Hatásfok
77%
Csomagolás
Doboz
Rögzítés módja
Furatszerelt
Alkatrész státusza
Elavult
Tokozás
7-DIP modul
Típus
zárt
Méretek
1,44" H. x 1,07" Sz. x 0,69" M. (36,7mm x 27,0mm x 17,6mm)
Kimenetek száma
1
Tanúsítvány
CE, cULus, EN
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Szabvány azonosító
Feszültség - 1. kimenet
15V
Hálózat oldali szabályozás
±0,2%
Max. kimeneti áram
267mA
Terhelés oldali szabályozás
±0,5%
Teljesítmény (Watt)
4 W