RAC03-12SK
DigiKey raktári szám
945-3442-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RAC03-12SK
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 3W
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 250mA 85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RAC03-12SK modellek
Kategória
Felhasználás
Háztartási berendezések, ITE (kereskedelmi)
Gyártó
Recom Power
Tulajdonságok
univerzális bemenet
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 80°C (teljesítménycsökkenéssel)
Csomagolás
Csőtár
Hatásfok
78%
Rögzítés módja
Furatszerelt
Típus
zárt
Tokozás
4-DIP modul
Méretek
1,12" H. x 0,93" Sz. x 0,70" M. (28,5mm x 23,5mm x 17,9mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC
Tanúsítvány
CE, cURus
Feszültség - 1. kimenet
12V
Hálózat oldali szabályozás
±2,5%
Max. kimeneti áram
250mA
Terhelés oldali szabályozás
±2,5%
Teljesítmény (Watt)
3 W