RAC01-12SGA
DigiKey raktári szám
945-3044-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RAC01-12SGA
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 1W
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 83mA 100 ~ 240VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RAC01-12SGA modellek
Kategória
Felhasználás
Háztartási berendezések, ITE (kereskedelmi)
Gyártó
Recom Power
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 80°C (teljesítménycsökkenéssel)
Sorozat
Hatásfok
68%
Csomagolás
Csőtár
Rögzítés módja
Furatszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
4-DIP modul
Típus
zárt
Méretek
1,33" H. x 0,87" Sz. x 0,75" M. (33,7mm x 22,2mm x 19,0mm)
Kimenetek száma
1
Tanúsítvány
CE, cURus
Bemeneti feszültség
100 ~ 240VAC
Hálózat oldali szabályozás
±2%
Feszültség - 1. kimenet
12V
Terhelés oldali szabályozás
±6%
Max. kimeneti áram
83mA
Alap típusszám
Teljesítmény (Watt)
1 W