R12P15D/P/R6.4 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
MEAN WELL USA Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
leválasztott modul DC/DC-átalakító 2 Kimenet 15V -15V 33mA, 33mA 10,8V - 13,2V Bemenet
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Medical-grade DC/DC & AC/DC Converters
R12P15D/P/R6.4
DigiKey raktári szám
R12P15D/P/R6.4-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
R12P15D/P/R6.4
Leírás
DC DC CONVERTER +/-15V 1W
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
R12P15D/P/R6.4 modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
33mA, 33mA
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
1 W
Sorozat
Szigetelési feszültség
6.4 kV
Aktív
Tulajdonságok
SCP
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Hatásfok
83%
Bemeneti feszültség (min.)
10,8V
Bemeneti feszültség (max.)
13,2V
Tokozás
7-SIP modul, 5 kivezetés
Feszültség - 1. kimenet
Méretek
0,77" H. x 0,39" Sz. x 0,49" M. (19,7mm x 9,8mm x 12,5mm)